Генератор бензиновый WEIMA WM5500Е (5,5 кВт, электростартер, 1 фаза)

Код товару: 16007
Наявність:
Немає в наявності
Ціна :
35 000,00 грн./шт
Кількість:
  
Характеристики товару:
Бренд: Weima
Напряжение, В: 220
Тип топлива: Бензин
Гарантийный срок, мес: 12
Количество фаз: 1
Потребление топлива, л/ч: 2.8
Режимы запуска: Электростартер
Тип генератора: Синхронный
Частота тока, Гц: 50
Максимальная мощность, кВт: 5.5
Объем топливного бака, л: 25
Вес, кг: 83
Объем двигателя, куб. см: 389
Уровень шума, дБ: 77
Номинальная мощность, кВт: 5
Двигатель: Одноцилиндровый, 4-х тактный, бензиновый с воздушным охлаждением
Размеры: 695x575x525 мм
Класс защиты: IP 23

Опис товару

Генератор бензиновый WEIMA WM5500Е

WEIMA WM5500Е – однофазная бензиновая миниэлектростанция с электростартером, обладающая мощностью 5,5 кВт, что позволяет обеспечивать питанием несколько электроприборов с большим пусковым током. Таким образом, можно подключить бытовую технику, электроинструменты, решить возникшие проблемы, связанные с отключением электричества, или просто снабдить питанием дачный участок.

Вместительный топливный бак на 25 литров обеспечит длительную работу без дополнительной заправки.

Детали бензинового генератора надежно защищены от повышенного износа датчиком уровня масла, который следит за снижением масле до критической отметки.

WEIMA WM5500Е снабжен защитой от перегрузки, которая срабатывает при повышении максимально допустимой выходной мощности.

Данная модель отлично подойдет для работы в любых условиях. А соотношение цена/качество техники от завода Weima завоевало большую популярность среди потребителей по всему миру.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Деливери
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Наличный расчёт
  • Наложенный платеж
  • Предоплата