Грунтозацепы Weima 600х150 мм универсальные МЯГКИЙ ХОД

Код товару: 3656048
Наявність:
В наявності
Ціна :
2 641,00 грн./шт
Кількість:
  
Характеристики товару:
Бренд: Булат
Состояние: Новое
В комплекте оборудования: Грунтозацепы
Совместимость: мотоблоки с воздушным и водяным охлаждением
Наружный диаметр , мм: 600
Усиление: спицы
Высота зацепа, мм: 50
Толщина зацепа, мм: 3
Количество зацепов, шт.: 20
Разболтовка: универсальная 110/100 мм (воздушка/водянка)

Опис товару

Грунтозацепы повышенной тяги Weima (600х150 мм, для всех типов мотоблоков)

Грунтозацепы для мотоблока предназначены для увеличения сцепления с грунтом при использовании навесного оборудования. Они значительно тяжелее резиновых колёс и не забиваются землей во время движения. Сцепление с почвой осуществляется с помощью металлических шипов, приваренных к ободам колеса.

Грунтозацепы размером 600/150, разболтовка универсальная для всех типов мотоблоков 110/100 мм. Обода квадрат 10х10 мм. Усиленны спицами 10х10 мм и пластиной 3 мм. Высота зацепа 50 мм и их количество в 20 штук гарантирует надежное сцепление с грунтом даже в самых тяжелых условиях. Ребра зацепов обварены с двух сторон.

600 мм - по шипам, 500 мм - по ободу

Преимущества

Грунтозацепы благодаря увеличенной высоте шипа и его расположения в шахматном порядке обеспечат мотоблоку большую тягу чем на традиционных грунтозацепах.

 

Удобства

Грунтозацепы значительно дешевле чем единственный аналог в Мотор Сич. На данных грунтозацепах можно работать на влажном грунте, не дожидаясь пока уйдет нужная растениям влага.

 


Характеристики

 • Разболтовка - универсальная 110/100 мм (мотоблоки с воздушным и водяным охлаждением)
 • Колеса с грунтозацепами  - 600/150 мм
 • Усиление - спицы 10х10 мм
 • Высота зацепа - 50 мм
 • Толщина зацепа - 3 мм
 • Количество зацепов - 20 шт.
 • Ребра зацепов обварены с двух сторон
 • Вес 17 кг

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Деливери
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Наличный расчёт
 • Наложенный платеж
 • Предоплата